انقلاب سکس

 

 

سیر تحول اخلاق جنسی در غرب

 

متاسفانه امروزه برخی فارغ از توجه به پیشینه تاریخ فلسفه غرب نسبت به تبیین محصولات و نتایج حاصل از دکترین، دکترینرین های اخلاق جنسی غرب می پردازند.

آنچه در تصویر می بینید نمایی از سال ۱۸۶۷ بوستن امریکاست. سالهایی پیش از ظهور و بروز افکار سایکولوژیست هایی همچون زیگموند فروید و آلفرد کینزی، ویلهم رایش، مارکوزه و… است!

 فی الواقع اگر پوششی بر سر این زنان قرار می گرفت، می توان گفت بدرستی تا حد زیادی حجاب اسلامی را رعایت کرده اند!

براستی پس از ظهور اخلاق سکولار در پرتو اندیشه فروید و کینزی و رایش و مارکوزه چه بر سر مردم غرب آمد؟

آلفرد چارلز کینزی یک بایالوژیست امریکایی و یکی از پست ترین زیست شناسان و حشره شناسانی بوده که ظرف بازه زمانی ۱۵ ساله به انجام عملیات جنسی روی ۱۸ هزار انسان نوزاد تا کهن سال پرداخته و نتایج این پژوهش های پلید را در دو کتاب معروف “رفتار جنسی در زنان” و “رفتار جنسی در مردان” منعکس کرد!

 

نمونه ای از تئوری این بیمار جنسی در راستای قبح زدایی از هموسکشوالیسم در کتاب

 Sexual Behavior in the Human Male :

Males do not represent two discrete populations, heterosexual and homosexual. The world is not to be divided into sheep and goats…The living world is a continuum in each and every one of its aspects.

و بخش دیگری از اظهارات این بایالوژیست منحرف در تبیین عدم تقسیم بندی رفتار جنسی بهنجار و رفتار جنسی نابهنجار در کتاب

Sexual Behavior of the Human Female:

It is a characteristic of the human mind that tries to dichotomize in its classification of phenomena….Sexual behavior is either normal or abnormal, socially acceptable or unacceptable, heterosexual or homosexual; and many persons do not want to believe that there are gradations in these matters from one to the other extreme

طبق این تعریف،کینزی یک بایالوژیست با جهان بینی فرگشت الحادی است که در نظر وی، انسان مطلقا یک حیوان با امیال جنسی متنوع است،

از جمله افراد هم نظر با کینزی، ویلهم رایش سایکولوژیست اتریشی ست که در واقع وی را می توان شیعه زیگموند فروید در قبح زدایی جنسی دانست.

رایش با کتاب “سکسوالیته در نبرد فرهنگی” پا به عرصه فساد جنسی گماشت و همزمان با دفاع از رواج استفاده از ابزار پیشگیری از بارداری و قرص های ضد بارداری کمک شایانی به انقلاب سکسی در امریکا و اروپا نمود.
از دیدگاه رایش سرکوب این غرایز در تمامی ابعاد به اختلالات رفتاری و شخصیتی می‌انجامد!

زیگموند فروید، که امروزه پدر علم سایکولوژی(روانشناسی) معرفی می گردد، در واقع اولین مخترع و مصرف کننده کوکائین از طریق بینی بوده!
دومین مصرف کننده کوکائین ویلیام هالستد، اولین جراح آمریکایی بوده که با استفاده از سوزن تزریق می کرد!
منبع موثق اطلاعات فوق الذکر

 کتاب: An Anatomy of Addiction

 اثر: Howard Markel است!

مارکل، استاد تاریخ پزشکی است که با استناد به اسناد معتبر، این موضوع را بطور اختصاصی مورد بررسی قرار داده.

لازم بذکر است طبق اظهارات مستند مارکل،مصرف کوکائین، تاثیر مستقیمی بر روی نظریات فروید در زمینه شادی، درد و سرکوبی گناه و رها سازی ذهن و سایر نظریات عجیب و غریب وی در زمینه روانشناسی گذاشته است.
فی الواقع تمامی ساختمان نظریات فروید، چیزی جز مشتی داستان سرایی بروی بستر اعتیاد و نئشگی و عالم خلسه نبوده!

در کتاب معروف SYNOPSIS OF PSYCHIATRY خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک جلد ۲ که امروزه رفرنس مرجع دانشجویان روانشناسان بالینی می باشد، جهت خارج کردن هموسکشوالیسم از چهارچوب پارافیلیا ها و راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی (DSM-IV) ، در بخش عوامل نظری، به دیدگاه های فروید استناد می شود.

فروید شخصی است که در ۳ رساله تمایلات جنسی تمامیت اخلاق جنسی را زیر چکمه نهاد شخصیتی مَن زیر پا گذاشت!

در واقع ساختار روانشناسی غرب روی نظریات شخصی شکل گرفته که در عالم نئشگی داستان سرایی می کرده و فارغ از چهارچوب اخلاق جنسی دینی به تبیین ساختار روابط جنسی انسان می پرداخته!

در این بین فروید بنا به اعتراف خودش، مبتلا به عقده ادیپ نیز بوده! (تمایل جنسی پسر به مادر، همراه با حس رقابت با پدر!)

در واقع آنچه در دهه ۱۹۷۰ غرب تحت عنوان انقلاب سکسی رخ داد و امروزه به ثبت ۲۵ میلیون وبسایت پورنوگرافی که به نقل از راشا تودی صرفا در ایالات متحده امریکا با مجوز رسمی مشغول به فعالیت قانونی است ماحصل زحمات خالصانه چنین مفسدان و پیامبران فسق و کفری بوده.

هرگونه رونوشت از متن فوق بدون ذکر نام نویسنده پیگرد قانونی دارد.

نویسنده: رضا رمضان زاده

/ 0 نظر / 66 بازدید